This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 0.83 PLN!
Want to support this website? Click here and buy hosting plan!
ZKS Stilon Gorzów


OSIĄGNIĘCIA ZKS STILON

Uczestnicy Mistrzostw Świata juniorów

1993

ANDRUSZCZAK Artur - piłka nożna - w kat. do lat 16 (4. miejsce)

1995

GŁAZIK Małgorzata - szachy

1995

LEPIESZKIEWICZ Jakub, STACHOWIAK Marcin, STASZAK Łukasz, WASILEWSKI Daniel, ŻABSKI Sebastian - piłka wodna

1996

BOSIACKI Tomasz - kulturystyka - srebrny medal

1997

RADZIEWICZ Iweta - szachy - srebrny medal w kat. do lat 16
ŚWIDERSKI Sebastian - siatkówka - złoty medal

1999

RADZIEWICZ Iweta - szachy - złoty medal w kat. do lat 20

2000

RADZIEWICZ Iweta - szachy - złoty medal w kat. do lat 20

Uczestnicy Mistrzostw Europy juniorów

1968

KOZŁOWSKI Włodzimierz - tenis stołowy - w kat. młodzików

1975

BIELENINIK Andrzej, ŚWIĘTKOWSKI Wiesław - hokej na lodzie
GULATOWSKA Małgorzata - pływanie

1976

ŁOBOŻEWICZ Ryszard - skoki do wody
CHOJAK Krzysztof, DIAKONÓW Piotr, OSIŃSKI Jacek, OSIŃSKI Marek, ROGUŚ Bogusław, ZABISZAK Paweł - piłka wodna

1978

DIAKONÓW Piotr, JERUZAL Wojciech, MICHALSKI Janusz, PAWLAK Józef, ROGUŚ Grzegorz, STACHOWIAK Romuald, ZABISZAK Paweł - piłka wodna

1980

MICHALSKI Janusz - piłka wodna

1988

BARTUZI Roman, NOWAK Maciej - siatkówka

1990

WYPIŚNIAK Paweł - pływanie
DZIKOWSKI Maciej, MOSIĘŻNY Rafał - piłka wodna

1992

CICHOCKA Agnieszka, DANIELEWICZ Małgorzata - koszykówka - brązowy medal
RUSAK Dorota - szachy

1993

ANDRUSZCZAK Artur - piłka nożna - złoty medal w kat. do lat 16

1994

RICHTER Sławomir - pływanie
STACHOWIAK Marcin, STASZAK Łukasz, WASILEWSKI Daniel - piłka wodna

1996

GŁAZIK Małgorzata - szachy
ŚWIDERSKI Sebastian - siatkówka - złoty medal

1997

RADZIEWICZ Iweta - szachy - złoty medal w kat. do lat 20, srebrny medal w kat. do lat 16

2001

RADZIEWICZ Iweta - szachy - złoty medal w kat. do lat 20